taśma pakowa VIBAC

Oklejanie kartonów

Dzisiaj, jeśli chcemy oklejać kartony to mamy do wyboru najlepszą taśmę, która została do tego stworzona. Mocny klej i gwarantuje nam, że taka nie odklei się bez względu na to, w jakich warunkach p czytaj więcej »

pompy ciepła katowice

Jakie wybrać ogrzewanie do domu?

Wiele osób zastanawia się czy nadal inwestować w tradycyjne piece czy jednak lepiej będzie poszukać innych rozwiązań. Coraz więcej się mówi o tym, że ograniczane są emisje zanieczyszczeń do atmosfery, czytaj więcej »

fotowoltaika Kraków

Energia słoneczna

Wykorzystanie energii słonecznej jest ważnym elementem, dlatego trzeba pogłębiać swoją wiedzę na ten temat. Baterie słoneczne stają się coraz bardziej popularne. Tworzymy baterie, które są coraz bardz czytaj więcej »

Wycena środka TRWAłEGo

Wysoka jakość usług

Usługi finansowe będą teraz gwarantowany rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Musimy się zastanowić nad tym, kto tutaj będzie wykonywać wszystkie takie działa od początku do końca. czytaj więcej »

kwatery lądek ZDRóJ

Najlepsza kwatera dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym gdzie wynająć noclegi w Lądku Zdrój podczas waszego pobytu? Wiele osób nie wie do końca tego i tak naprawdę nie zdajemy sobie z tego sp czytaj więcej »

garaże blaszane opolskie

Garaż blaszany – czy to coś daje?

Z roku na rok okazuje się, że pomimo całej swojej doskonałej technologi i naprawdę bogatego wyposażenia produkowane samochody mają coraz słabszą blachę. Już po kilku latach użytkowania często pojawia czytaj więcej »

noclegI w górach

Cena noclegu w górach

Wiem, że są tacy, którzy zastanawiają się nad tym, ile kosztuje nocleg w górach. Wydaje mi się, że myślenie nad tym nie jest zbyt dobrym pomysłem. Domyślacie się, co przez to mam na myśli? Otóż, prze czytaj więcej »

napój dla Dzieci

Samodzielne przygotowywanie napojów

Najlepszym sposobem na to, aby stworzyć wartościowy napój, który wypije dziecko będzie jego samodzielne przygotowanie. Nie będzie z tym problemów. Wystarczy wyposażyć się w odpowiednie sprzęty. Dzięk czytaj więcej »

kancelaria PRAWNA Szczecin

Kilka słów na temat kancerii prawnej

Jeżeli mamy problem natury prawnej, jest pewne miejsce, gdzie znajdziemy pomoc na najwyższym poziomie. Od razu jednak uprzedzam, że musimy się przygotować na naprawdę duży wydatek. Miejscem, które ma czytaj więcej »

Usługi ELEKTRYCZNE

O usługach elektrycznych

Nie ma co ukrywać, że usługi związane z elektryką są bardzo szerokie. Nie zamierzam ich tutaj wymieniać, nie o to chodzi. Chodzi o coś innego. Chodzi o to, żeby mieć świadomość zagrożenia. Wszystkie czytaj więcej »

 

Sok z marchwi, czyli pomarańczowe zdrowie

sok z marchwi

Zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszych organizmów. Jeżeli chcemy długo cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną, chcąc nie chcąc musimy wprowadzić do naszego jadłospisu nie tylko soki, ale konkretne soki, takie jak na przykład sok z marchwi. Marchewka należy do tej kategorii warzyw, chociaż według dyrektyw unijnych marchew to owoc, ale mniejsza z tym, które mają bardzo szerokie spektrum działania. Dzięki temu pijąc codziennie sok z marchwi, możemy zyskać dużo pozytywnych skutków na wielu polach. Jedną z najbardziej korzystnych dla zdrowia cechą marchwi jest jej oczyszczający charakter. Substancje i związki zawarte w marchewce pozwalają na gruntowne oczyszczenie całego organizmu, w szczególności wątroby, która jest przecież jednym z najważniejszych narządów, który zarządza gospodarką wszystkich witamin i makroelementów w organizmie. W ten sposób spożywając regularnie sok z marchwi, możemy przeprowadzić gruntowny detoks, który pozwoli pozbyć się toksyn z naszych ciał. Najbardziej zdrowotne właściwości posiada sok świeżo wyciśnięty, dlatego warto przywiązać do tego faktu uwagę. Żeby sok z marchwi był smaczniejszy i jeszcze bardziej pożywny można do niego dodać soku z jabłek.

dobra sok z marchwi

W ten sposób dostarczymy sobie wszystkich cennych i odżywczych makroelementów i witamin. Taką terapię zdrowotną z sokiem z marchwi warto przeprowadzić przez kilka lub nawet kilkanaście dnia. A najlepiej, żeby sok marchewkowy zagościł w naszej kuchni na dłużej.